W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Lub design | Zaprojektuj zmianę – warsztaty

Lub design | Zaprojektuj zmianę – warsztaty
Data rozpoczęcia 2014-12-16
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5A
Kategoria Spotkanie

Na pewno jest wiele rzeczy w Twoim otoczeniu, podwórku, osiedlu czy w mieście, które chciał(a)byś zmienić, poprawić lub wymyślić całkiem od nowa. Jak się do tego zabrać? Jak zaprojektować i zrealizować zmianę? Na warsztatach przyjrzymy się pomysłom i potrzebom uczestników spotkania oraz wspólnie opracujemy różne wersje rozwiązań, ich modele/prototypy oraz wizualizacje. Spotkanie poprowadzi Agata Dąbrowska.


Prowadzenie: Agata Dąbrowska
Autorka projektów społecznych i edukacyjnych związanych z dizajnem. Współpracuje z instytucjami kultury, galeriami sztuki, artystami, projektantami, organizacjami pozarządowymi. Kuratorka – na stałe współpracuje z artystkami Natalią Szostak i Polą Dwurnik. Publikuje teksty o modzie, sztuce, dizajnie. Prowadzi autorski cykl „Smakując dizajn” w tygodniu Kultura Liberalna. Humanistyczne wykształcenie pozwala jej traktować dizajn wielowymiarowo, szczególnie w jego społecznym, integracyjnym kontekście. Ostatnio łączy myśl projektową i humanistyczną w School of Form. Współorganizatorka interdyscyplinarnej konferencji „NIEwidzialny Dizajn”.

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc pod nr tel. 81 5330818 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.30 do 16. 30 lub elektronicznie pod adresem e.kruszynska@warsztatykultury.pl Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Projekt dofinansowany ze Środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.