W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Lublin Blues Session 2014: Rockowe O!płateczki Wojtka Klicha

Lublin Blues Session 2014: Rockowe O!płateczki Wojtka Klicha
Data rozpoczęcia 2014-12-19
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Dom Kultury LSM, K. Wallenroda 4a
Kategoria Koncert

Rockowe O!płateczki Wojtka Klicha to autorska aranżacja kolęd i pastorałek Wojtka Klicha. Projekt z blisko dwudziestoletnią tradycją, cieszący się niezmiennie dużą popularnością w okresie świąt Bożego Narodzenia. To niezwykle klimatyczne i oryginalne granie kolęd, a także autorskich „piosnek kolędowych” Wojtka Klicha.

Skład:
Wojtek Klich – wokal, gitara
Magdalena `Ruda` Stalmach – wokal
Mariusz `Greting` Tracz – harmonijka ustna, flet
Jerzy `Kobra` Drobota – gitara basowa, akordeon
Bartek Rojek – perkusja

Wojtek Klich – bosy, śpiewający gitarzysta, kiedyś muzyk Ziyo, potem tworzący swój własny portret muzyczny pt. Bardzo Orkiestra. Autor hitu Czy ten Pan i Pani Ani Wyszkoni. Artysta ma na koncie wiele płyt, nagrań, koncertów m.in. z Ziyo, Markiem Piekarczykiem, Małgorzatą Ostrowską, Sebastianem Riedlem i Natalią Przybysz.

Lublin Blues Session to projekt muzyczny, w ramach którego odbywają się koncerty i warsztaty muzyczne. Organizatorem tych wydarzeń jest Fundacja Obszar Działań Artystycznych (ODA) we współpracy z Domem kultury LSM i Klubem Rock Bar, a projekt jest realizowany przy pomocy finansowej miasta Lublin.
W ramach tegorocznej edycji Lublin Blues Session odbyły się już warsztaty wokalne Wake up your voice z Karo Glazer oraz koncerty Coś tak o, Zbyszka Kowalczyka i Adam Blues Band. Przed nami ostatni koncert – Rockowe O!płateczki Wojtka Klicha.

Bilet – 10 zł

Powiązane:

Dom Kultury LSM