W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Lublin Blues Session: Adam Blues Band

Data rozpoczęcia 2014-11-22
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Rock Bar, ul. Radziszewskiego 17
Kategoria Koncert

Lublin Blues Session to projekt muzyczny, w ramach którego odbywają się koncerty i warsztaty muzyczne. Organizatorem tych wydarzeń jest Fundacja Obszar Działań Artystycznych (ODA), a projekt jest realizowany przy pomocy finansowej miasta Lublin. W ramach tegorocznej edycji Lublin Blues Session odbyły się już warsztaty wokalne „Wake up your voice” z Karo Glazer oraz koncerty „Coś tak o” i Zbyszka Kowalczyka. 22 listopada w Rock Barze zagra Adam Blues Band.

Adam Blues Band prezentuje muzykę z pogranicza bluesa, jazzu, folku i rocka lat 70. Od dłuższego czasu zespół występował akustycznie. Na najbliższy koncert Adam Bartoś przygotował także utwory w wersji elektrycznej. Będzie więc możliwość posłuchania autorskich utworów zespołu w nowych aranżacjach.
Skład zespołu:
Adam Bartoś – śpiew, gitary, harmonijka ustna;
Tomek Żurek - gitary;
Seweryn Antoń – kontrabas;
Tomek „Fazi” Gąsior – perkusja.

Wstęp wolny

Najważniejsze wydarzenia cykliczne