W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Magiczna Latarnia: Stella
Data rozpoczęcia 2020-12-16
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Facebook Warsztatów Kultury
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Film

Magiczna Latarnia
W grudniowe środy Warsztaty Kultury zapraszają na krótkometrażowy film tygodnia dla całej rodziny! Będzie go można zobaczyć na facebooku Warsztatów Kultury w Lublinie.

Stella, reż. Izzy Burton
W Święta nikt nie powinien być sam. Stella wie już, że w tym roku nie mogą jej odwiedzić dzieci czy wnuki. Całe szczęście odwiedziny nadejdą z najmniej spodziewanej strony… My również zadbajmy o to, aby wśród nas nikt nie spędzał Świąt zupełnie samotnie. Dzwońmy regularnie do dziadków, zanieśmy sąsiadce, która mieszka sama, paczkę pierniczków w prezencie albo wspierajmy te organizacje, które pomagają osobom samotnym. Ogromne podziękowania dla twórców filmu, czyli brytyjskiego programu Re-engage oraz Izzy Burton i Passion Animation Studios za ten mądry i wartościowy film, który wprowadza nas w świąteczną atmosferę!