W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Mała muzyka
Data rozpoczęcia 2019-04-07
Godzina rozpoczęcia 17:30
Miejsce Teatr Stary, ul. Jezuicka 18
Organizator Teatr Stary
Udział Płatny
Koszt udziału 25 zł (sprzedawane są dla dzieci – opiekun wchodzi bezpłatnie)
Kategoria Zabawa

Zajęcia dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat.

Kwietniową „Małą muzykę” poprowadzą Marta Graban-Butryn i Krzysztof Butryn z Kapeli Butrynów. 

Będzie to spotkanie z muzyką tradycyjną, dźwiękami wydawanymi przez instrumenty ludowe, takie jak suka biłgorajska, skrzypce, bębenek obręczowy. Będzie to również okazja, by poznać tradycyjne zabawy i łatwe do zapamiętania piosenki, które można z łatwością powtórzyć w domowej przestrzeni.
Mała Muzyka to cykl spotkań przygotowany specjalnie dla najmłodszej publiczności. Dzieci aktywnie uczestniczą w koncercie, którego podstawą jest muzyczna improwizacja instrumentalna, wokalna i ruchowa. To najmłodsi swoimi reakcjami wyznaczają temat „muzycznej rozmowy”, a muzycy-animatorzy postarają się sprostać dziecięcej wyobraźni muzycznej.

Zajęcia z cyklu Mała Muzyka opierają się na wrodzonej muzykalności człowieka: zdolności rejestrowania dźwięków, umiejętności ich rozróżniania, rozpoznawania i zapamiętywania, dostrzegania w nich sensu a także odczuwania emocji muzycznych.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Bilety: 25 zł (sprzedawane są dla dzieci – opiekun wchodzi bezpłatnie). Bilety na Małą Muzykę można kupić tylko w kasie teatru. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja.
Uwaga! Razem z dzieckiem na scenie może przebywać tylko jeden opiekun, drugi opiekun chcący uczestniczyć w koncercie zajmuje miejsce na widowni.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej