W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Małe Laboratorium Muzyki CSK | Koncert „W karnawale”

Małe Laboratorium Muzyki CSK | Koncert „W karnawale”
Data rozpoczęcia 2022-02-19
Godzina rozpoczęcia 10:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1
Organizator Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Udział Płatny
Kategoria Warsztaty

„Małe Laboratorium Muzyki” -  to nowy cykl spotykań-koncertów z muzyką wokalną i instrumentalną dedykowany dzieciom od 0 do 6 roku życia wraz z opiekunami.

Traktujemy muzykę jako wspólny, naturalny język komunikacji, w czym dzieci  bardzo dobrze się odnajdują.  Tworzymy warunki, aby reakcje dzieci na muzykę były nieskrępowane i jak najbardziej naturalne, pobudzamy zmysły rytmicznym kołysaniem, tańczeniem, rytmizowaniem, śpiewaniem. Tworzymy formę umuzykalniania najmłodszych opartych na pedagogice muzycznej Edwina E. Gordona­ - uznanego muzyka, pedagoga oraz psychologa muzyki, autora wielu publikacji z zakresu edukacji muzycznej.

Koncerty prowadzi Joanna Głogowska-Szychta – pedagog, wokalistka, dyrygent, propagator myśli Edwina E. Gordona na Lubelszczyźnie, twórca programu umuzykalniania małych dzieci „Muzyczne Kroczki” oraz „Muzyczne Fikanki”.

Bilety w kasie CSK oraz na bilety.spotkaniakultur.com

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej