W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Mały cyrk z egipską przygodą

Mały cyrk z egipską przygodą
Data rozpoczęcia 2019-06-08
Godzina rozpoczęcia 10:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Udział Płatny
Koszt udziału 15 zł od Dziecka. Rodzic – wstęp wolny
Kategoria Warsztaty

Podczas ostatniego spotkania w tym sezonie Dzieci wraz z Rodzicami będą się uczyć tricków na dużych i małych kulach. Wielbłąd Maurycy wskaże drogę przez piaski prosto do piramidy, gdzie będą czekały kolorowe skarby.

Instruktorki: Dominika Knap i Katarzyna Kurowska
Zapisy – 
Ilość miejsc ograniczona

Dominika Knap - animatorka kultury, pedagożka cyrku, członkini Fundacji Inside Out. Instruktorka warsztatów cyrkowych (Dzielnicowe Laboratorium Kultury, Lato w Mieście). Specjalizuje się w żonglerce, żonglerce wieloosobowej (passing), akrobatyce grupowej i hula hop.
Katarzyna Kurowska – animatorka kultury, uczestniczka szkoleń organizowanych przez PSPiA KLANZA oraz projektów realizowanych w Niemczech i w Polsce, których celem było dokładne poznanie metody Pedagogiki Cyrku. Prowadzi ponad 25 grup dziecięcych w lubelskich przedszkolach i szkołach.

Dziecinada – mały cyrk to kolejna odsłona cyklu edukacyjnego Dziecinada. Tym razem treści są skierowane do dzieci w wieku 3-5 lat i ich rodziców. Spotkania rozpoczną gry, które rozgrzeją uczestników i wzmocnią ich orientację w przestrzeni. Podczas każdego spotkania będzie miał miejsce interaktywny mini pokaz sprzętu, na którym będą się odbywać treningi. Zajęcia będą prowadzone metodą Pedagogiki cyrku, stąd nauka wszystkich trików będzie podzielona na etapy.

Wydarzenia w ramach cyklu Dziecinada – mały cyrk odbywają się przy wsparciu Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA  i są objęte patronatem przez kuglarstwo.pl.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej