W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Mama Africa – warsztaty z Cyklu „Dziecię w Świecie”

Mama Africa – warsztaty z Cyklu „Dziecię w Świecie”
Data rozpoczęcia 2014-11-15
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Kategoria Akcja

Zapraszamy Dzieci na kolejną podróż w ramach Cyklu „Dziecię w Świecie”! Tym razem wyruszymy na spotkanie z kulturą afrykańską. Eliza Galey-Szczepańska opowie nam historię deszczowców. Przy dźwiękach afrykańskiej muzyki Dzieci własnoręcznie wykonają i ozdobią jedyne w swoim rodzaju instrumenty. Deszczowce na pewno świetnie sprawdzą się podczas rodzinnego muzykowania. Mogą być także idealnym prezentem dla młodszego rodzeństwa. Na zajęcia zapraszamy wszystkie ciekawe świata Dzieci – wiek nie gra roli.


Materiały warsztatowe wliczone są w koszt zajęć.
Koszt udziału – 10 zł
Ilość miejsc ograniczona. Zapisy, kontakt – s.wojcik@ddkweglin.pl

O Cyklu „Dziecię w Świecie”
Dzieci biorą świat takim, jaki jest. Są otwarte i wolne od uprzedzeń. Od najmłodszych lat zachęcajmy Dzieci do pasjonującej podróży w głąb innych kultur i tradycji. Rozbudzajmy ciekawość. Pokażmy jak odważnie kroczyć przez Świat, poznawać i szanować odmienność ludzi. Ruszamy z Cyklem „Dziecię w Świecie”. Każde spotkanie poświęcone będzie innej części świata. Poznamy muzykę brazylijską i tańce afrykańskie. Dowiemy się czym jest didgeredoo, i jaka jest historia karate. Zapraszamy na wyjątkową podróż. Zamiast walizki – weź uśmiech! Zamiast pieniędzy – wyobraźnię i ciekawość świata! Kuratorką cyklu jest Sylwia Wójcik.