W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

„Mama przy garach” – warsztaty w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”

„Mama przy garach” – warsztaty w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”
Data rozpoczęcia 2015-06-11
Godzina rozpoczęcia 17:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Kategoria Akcja

Na najbliższych dwóch spotkaniach (21.05 i 11.06.2015, godz. 17.30) w Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” ubrudzimy ręce po łokcie! Zapraszamy Mamy wraz z Dziećmi na warsztaty ceramiczne, podczas których powstaną arcydzieła ceramiki użytkowej. Warsztaty poprowadzi Monika Zadurska-Bielak, absolwentka ASP w Gdańsku na wydziale rzeźby. Jest autorką m.in. silikonowych figur na Zamku Lubelskim. Prywatnie mama dwójki dzieci, miłośniczka jogi i hula hop.

Praca z gliną daje ogromną satysfakcję, pobudza wrażliwość i wyobraźnię, relaksuje, uczy wytrwałości i cierpliwości, a także rozwija umiejętności manualne. Na warsztacie będziemy uczyć się lepić z gliny talerz, misę, doniczkę… i przy tym świetnie się bawić! Podczas pierwszego spotkania (21.05) ulepimy przedmioty z gliny. Na kolejnym (11.06), już wypalone dzieła, pokryjemy kolorowymi szkliwami.

Zapraszamy Mamy solo lub w towarzystwie Dzieci.

Koszt udziału w obydwu spotkaniach – 20 zł
Ilość miejsc ograniczona. Zapisy, kontakt – u.kokoszka@ddkweglin.pl / 81 466 59 15

O Cyklu:
W obliczu wyzwań macierzyńskich i natłoku obowiązków trudno znaleźć czas na hobby i rozwijanie zainteresowań. Matczyne talenty, pasje i umiejętności schodzą na dalszy, a nawet bardzo daleki plan. Porzucone i zapomniane czekają na odkurzenie. A może to jest właśnie TEN moment? Cykl „My Mamy – Drugie Oblicze” to propozycja dla Mam, które mają pasję i chcą się nią podzielić z innymi. Pokaż swoje Drugie Oblicze! To może być wszystko: warsztaty szydełkowania, tworzenia biżuterii, decoupagu, makijażu, zdrowego odżywiania. A może wernisaż, albo wieczór poetycki? Albo Twoja relacja z dawnych podróży? Albo coś zupełnie innego – co nawet nam się nie śniło! Wychodzimy naprzeciw Mamom, których talent był uśpiony zbyt długo!
Jeśli chcesz wziąć udział w Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” czekamy na Twoje zgłoszenie. Zajmiemy się stroną organizacyjną, a Ty będziesz naszą Mistrzynią! Na zgłoszenia czekamy od teraz przez cały czas. Kontakt: u.kokoszka@ddkweglin.pl
Wydarzeniom odbywającym się w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” patronuje Portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl