W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF mamalucha | Gordonki - o co w tym chodzi?

Data rozpoczęcia 2019-03-19
Godzina rozpoczęcia 10:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Czuby Południowe", ul. Wyżynna 16
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Czuby Południowe"
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Warsztaty

Czas trwania – 1,5 godziny
Prowadzenie – Joanna Głogowska-Szychta
Zapisy –

Muzyczny warsztat w ramach cotygodniowych spotkań „mamalucha”.

Podczas warsztatów Dzieci z Rodzicami będą śpiewać, rytmizować, kołysać się, grać na perkusjonaliach po to, aby rozbudzić w maluchach ich naturalną potrzebę wyrażania siebie poprzez ruch i muzykę. Rodzice dowiedzą się jak można wykorzystać przedmioty domowego użytku do wspólnej, muzycznej zabawy. Niezbędny będzie aktywny udział opiekunów w zajęciach, ponieważ Dzieci najlepiej uczą się przez naśladownictwo, a to rodzice są ich pierwszymi nauczycielami.

Joanna Głogowska-Szychta – ukończyła Szkołę Muzyczną II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie w klasie śpiewu solowego, certyfikowany kurs umuzykalniania niemowląt i małych dzieci wg teorii uczenia się muzyki E. E. Gordona oraz Podyplomowe Studium Emisji Głosu w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Muzyk, pedagog, rytmik z wieloletnim doświadczeniem.

O cyklu „mamalucha”

Droga Mamo, gdy razem ze swoim Dzieckiem zwiedziliście już wszystkie parki w okolicy, zbadaliście dogłębnie place zabaw, a do Waszego wspólnego bycia razem powoli zaczyna wkradać się nuda? Macie ochotę przełamać ustalony porządek dnia? Zanim Twoje Dziecko nawiąże pierwsze przyjaźnie w przedszkolu, zapraszamy Was na spotkania z cyklem „mamalucha”!  U nas możesz twórczo spędzić czas ze swoim Dzieckiem, poznać inne Mamy z okolicy, wymienić się doświadczeniami, pogadać przy kawie i poznać masę zabaw, które pozwolą Wam pokonać nudę! Stworzymy przestrzeń sprzyjającą wspólnej zabawie i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami a maluchami.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne