W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

MAMminiPLAN – warsztaty w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”

MAMminiPLAN – warsztaty w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”
Data rozpoczęcia 2016-10-20
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin” ul. Judyma 2a
Kontakt Zapisy – m.miszczuk-glowacka@ddkweglin.pl / tel. 81 466 59 15
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Spotkanie

W rzeczywistości konsumpcyjnej, w dobie mass mediów i reklam, które wmawiają nam, że potrzebujemy coraz to nowych środków, akcesoriów, gadżetów itd. możemy czuć się zdezorientowani, a nawet zagubieni. Proponujemy podjąć refleksję nad korzyściami płynącymi z powrotu do tego, co proste i naturalne.

Zachęcamy, by odpowiedzieć sobie na pytania: czy na pewno potrzebujemy tak wielu środków do pielęgnacji niemowląt, kosmetyków dla siebie i całej rodziny, a także preparatów chemicznych w domu? Na spotkaniu Prowadząca podzieli się osobistymi doświadczeniami w ograniczaniu „wszechobecnej chemii” i efektami prób życia bliżej natury. Poznamy możliwości zastosowania, znanych od lat, a jednocześnie bardzo skutecznych środków, tj. soda oczyszczona, ocet, kwasek cytrynowy. Przygotujemy uniwersalny płyn czyszczący, naturalny dezodorant oraz mieszankę ziołową do kąpieli dla dzieci.

Warsztaty poprowadzi Kinga Chrzanowska, pedagog, mama Hani, Jasia i trzeciego Malucha, który rozwija się  w cieple maminego brzucha. Z wyboru „pani domu” na pełen etat. Lubi prowadzić dom, kucharzyć i aranżować wnętrza. Interesuje się prostym życiem w zgodzie z naturą.

Zapraszamy Mamy solo lub w towarzystwie Dzieci. Prosimy o zabranie ze sobą średniej wielkości miski oraz łyżki.

Ilość miejsc ograniczona.

O Cyklu:

W obliczu wyzwań macierzyńskich i natłoku obowiązków trudno znaleźć czas na hobby i rozwijanie zainteresowań. Matczyne talenty, pasje i umiejętności schodzą na dalszy, a nawet bardzo daleki plan. Porzucone i zapomniane czekają na odkurzenie. A może to jest właśnie TEN moment? Cykl „My Mamy – Drugie Oblicze” to propozycja dla Mam, które mają pasję i chcą się nią podzielić z innymi. Pokaż swoje Drugie Oblicze! To może być wszystko: warsztaty szydełkowania, tworzenia biżuterii, decoupage, makijażu, zdrowego odżywiania. A może wernisaż, albo wieczór poetycki? Albo Twoja relacja z dawnych podróży? Albo coś zupełnie innego – co nawet nam się nie śniło! Wychodzimy naprzeciw Mamon, których talent był uśpiony zbyt długo! Mamo, jeśli chcesz wziąć udział w Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” czekamy na Twoje zgłoszenie. Zajmiemy się stroną organizacyjną, a Ty będziesz naszą Mistrzynią! Na zgłoszenia czekamy od teraz przez cały czas. Kontakt: 

Wydarzeniom odbywającym się w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” patronują: Portal informacyjno-rozrywkowy  oraz Portal Mamawlublinie.pl