W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

„Mamo, wyeksponuj się!” – warsztaty w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”

„Mamo, wyeksponuj się!” – warsztaty w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”
Data rozpoczęcia 2016-02-11
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”, ul. Judyma 2a, Lublin
Kontakt u.kokoszka@ddkweglin.pl / 81 466 59 15
Udział Płatny
Koszt udziału Koszt udziału – 10 zł
Kategoria Spotkanie

Odwieczny wakacyjny problem – zwiedzanie muzeów i galerii z dziećmi. Chciałabyś, żeby Twoje pociechy czerpały z tego radość i podziwiały piękno sztuki? Jak je zachęcić i jak rozmawiać o sztuce z najmłodszymi? Zapraszamy na spotkanie „Mamo, wyeksponuj się!”, które poprowadzi Zuzanna Zubek-Gańska – historyk sztuki, kurator galerii. Od wielu lat pracuje w Ośrodku Praktyk Teatralnych „Gardzienice”, gdzie pełni funkcję kuratora Galerii „Gardzienice”. Zorganizowała ponad 120 wystaw zbiorowych i indywidualnych. W pracy towarzyszy jej 1,5-roczny synek Tymon. Podczas warsztatu dowiemy się jak wygląda praca kuratora sztuki, zobaczymy najpiękniejsze przykłady portretów kobiet z dziećmi, a następnie stworzymy portret-alegorię swojego macierzyństwa. Zapraszamy Mamy solo lub w towarzystwie Dzieci.

O Cyklu: W obliczu wyzwań macierzyńskich i natłoku obowiązków trudno znaleźć czas na hobby i rozwijanie zainteresowań. Matczyne talenty, pasje i umiejętności schodzą na dalszy, a nawet bardzo daleki plan. Porzucone i zapomniane czekają na odkurzenie. A może to jest właśnie TEN moment? Cykl „My Mamy – Drugie Oblicze” to propozycja dla Mam, które mają pasję i chcą się nią podzielić z innymi. Pokaż swoje Drugie Oblicze! To może być wszystko: warsztaty szydełkowania, tworzenia biżuterii, decoupagu, makijażu, zdrowego odżywiania. A może wernisaż, albo wieczór poetycki? Albo Twoja relacja z dawnych podróży? Albo coś zupełnie innego – co nawet nam się nie śniło! Wychodzimy naprzeciw Mamom, których talent był uśpiony zbyt długo!

Wydarzeniom odbywającym się w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” patronuje Portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl