W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

„Mamy palmę na wiosnę!” – warsztaty w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”

„Mamy palmę na wiosnę!” – warsztaty w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”
Data rozpoczęcia 2016-03-17
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin” ul. Judyma 2a
Kontakt u.kokoszka@ddkweglin.pl / 81 466 59 15
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Spotkanie

„Mamy palmę na wiosnę!” – warsztaty w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”W związku z nadchodzącymi – wiosną i Wielkanocą zabieramy się za robienie wiosennych i świątecznych dekoracji. Na warsztat bierzemy palmy. Wykonamy nietypową palemkę na podkładzie z gałęzi wierzby smoczej i ozdobimy ją kwiatami zrobionymi z bibuły lub na szydełku. Wspólna praca będzie także okazją do rozmowy o zwyczajach i rytuałach świątecznych jakie My Mamy mamy w swoich rodzinach, do podzielenia się swoimi pomysłami na ozdobienie domu, stołu, pisanek czy koszyczka.

Warsztat poprowadzi Balbina Wojciechowska – mama z długim stażem, florystka amatorka. Obecnie spełnia swoje marzenia i uczy się w szkole kosmetycznej. Święta to dla niej przede wszystkim rodzinne rytuały oraz dekoracje, na które ma mnóstwo pomysłów. Chętnie podzieli się nimi z Mamami! Prosimy o przyniesienie z domu resztek kolorowych włóczek (im więcej kolorów, tym lepiej!).  

O Cyklu: W obliczu wyzwań macierzyńskich i natłoku obowiązków trudno znaleźć czas na hobby i rozwijanie zainteresowań. Matczyne talenty, pasje i umiejętności schodzą na dalszy, a nawet bardzo daleki plan. Porzucone i zapomniane czekają na odkurzenie. A może to jest właśnie TEN moment? Cykl „My Mamy – Drugie Oblicze” to propozycja dla Mam, które mają pasję i chcą się nią podzielić z innymi. Pokaż swoje Drugie Oblicze! To może być wszystko: warsztaty szydełkowania, tworzenia biżuterii, decoupagu, makijażu, zdrowego odżywiania. A może wernisaż, albo wieczór poetycki? Albo Twoja relacja z dawnych podróży? Albo coś zupełnie innego – co nawet nam się nie śniło! Wychodzimy naprzeciw Mamom, których talent był uśpiony zbyt długo! Jeśli chcesz wziąć udział w Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” czekamy na Twoje zgłoszenie. Zajmiemy się stroną organizacyjną, a Ty będziesz naszą Mistrzynią! Na zgłoszenia czekamy od teraz przez cały czas. Kontakt: u.kokoszka@ddkweglin.pl. Wydarzeniom odbywającym się w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” patronuje Portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl