W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

„Mam(y) zmysły” – warsztaty w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”

„Mam(y) zmysły” – warsztaty w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”
Data rozpoczęcia 2015-11-12
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin” ul. Judyma 2a, Lublin
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Kontakt u.kokoszka@ddkweglin.pl / 81 466 59 15
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Akcja

Lubisz eksperymentować w zabawie z dzieckiem? Chcesz poznać różne aktywności, dzięki którym rozwiniesz wszystkie zmysły swojej pociechy i dowiedzieć się co to jest ciecz nienewtonowska? Zapraszamy na warsztaty sensoryczne!

Podczas spotkania będziemy własnoręcznie wykonywać wiele ciekawych substancji, np. domową ciastolinę, farbę z buraka i torby sensoryczne. Poznamy także stymulujące właściwości zwykłych kuchennych produktów, owoców i roślin. Będziemy kreatywnie się brudzić – robocze ubranie obowiązkowe!

Warsztat poprowadzi Anna Szary – z wykształcenia historyk sztuki, z zamiłowania i zawodu edukatorka galeryjna. Na co dzień pracuje głównie z dziećmi objaśniając im, często zawiłe, ścieżki sztuki współczesnej. Prowadzi warsztaty dla młodzieży, studentów, seniorów i wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć więcej na temat prezentowanych w Galerii Labirynt wystaw i artystów. Na początku 2015 roku przeprowadziła cykl warsztatów „Kolorki – czyli kolory dla małych” (dla dzieci w wieku 1-3 lat). To głównie na tym doświadczeniu będzie bazować podczas warsztatu „Mam(y) zmysły”. Obecnie, wspólnie z osobami z niepełnosprawnością intelektualną, realizuje projekt „Nie przedłużaj – czyli sztuka współczesna w działaniu” https://www.facebook.com/nieprzedluzaj. Jej pierwsze oblicze to bardzo pozytywnie zakręcona mama kilkuletniej Zosi.
Zapraszamy Mamy solo lub w towarzystwie Dzieci. Prosimy o zabranie z domu niewielkiej, plastikowej miski.

O Cyklu:

W obliczu wyzwań macierzyńskich i natłoku obowiązków trudno znaleźć czas na hobby i rozwijanie zainteresowań. Matczyne talenty, pasje i umiejętności schodzą na dalszy, a nawet bardzo daleki plan. Porzucone i zapomniane czekają na odkurzenie. A może to jest właśnie TEN moment? Cykl „My Mamy – Drugie Oblicze” to propozycja dla Mam, które mają pasję i chcą się nią podzielić z innymi. Pokaż swoje Drugie Oblicze! To może być wszystko: warsztaty szydełkowania, tworzenia biżuterii, decoupagu, makijażu, zdrowego odżywiania. A może wernisaż, albo wieczór poetycki? Albo Twoja relacja z dawnych podróży? Albo coś zupełnie innego – co nawet nam się nie śniło! Wychodzimy naprzeciw Mamom, których talent był uśpiony zbyt długo!

Jeśli chcesz wziąć udział w Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” czekamy na Twoje zgłoszenie. Zajmiemy się stroną organizacyjną, a Ty będziesz naszą Mistrzynią! Na zgłoszenia czekamy od teraz przez cały czas. Kontakt: u.kokoszka@ddkweglin.pl

Wydarzeniom odbywającym się w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” patronuje Portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl