W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Marek Dyjak / Jan Kondrak — Dla Kobiet

Marek Dyjak / Jan Kondrak — Dla Kobiet
Data rozpoczęcia 2021-03-08
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce online
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Płatny
Kategoria Koncert

8 marca w specjalnym, premierowym projekcje „Dla Kobiet” po raz pierwszy wspólnie na scenie wystąpią Marek Dyjak i Jan Kondrak. Koncert jest ich hołdem złożonym wszystkim kobietom.

Obaj wokaliści współpracują ze sobą od lat. Marek Dyjak wygrał niejeden festiwal z repertuarem napisanym specjalnie dla niego przez Jana Kondraka i do dziś wplata w swoje płyty utwory kolegi związanego z Lubelską Federacją Bardów.
Nie zdarzyło się jednak do tej pory, aby razem wystąpili we wspólnym projekcie. Jednym, dzielonym na dwóch. Specjalny koncert nagrany w Centrum Kultury w Lublinie to wybór piosenek z repertuaru obu artystów dedykowany kobietom. Zaśpiewają piosenki miłosne, niekiedy dramatyczne i opowiedzą też nieco o swojej wieloletniej przyjaźni. Towarzyszą im Marek Tarnowski na pianinie i akordeonie oraz Jerzy Małek na trąbce. Obaj wokaliści wykonają też wspólnie utwór Jana Kondraka pt. „Piosenka w samą porę”.

Bilety dostępne online od 2 marca w serwisie live.bilety24.pl
Zakup biletu upoważnia do jednokrotnego odtworzenia koncertu na platformie live.bilety24 w terminie od 8.03 do 22.03.2021.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej