W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Mariusz Kurc – Na obrzeżach świata – w centrum życia

Mariusz Kurc – Na obrzeżach świata – w centrum życia
Data rozpoczęcia 2024-02-20
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1
Organizator Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Udział Płatny
Kategoria Spotkanie

Mariusz Kurc - podróżnik, filmowiec, religioznawca, absolwent religioznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W dzieciństwie doświadczył trudów życia w patologicznym środowisku, problemów rodzinnych, szkolnych i społecznych. Jednak dzięki sile woli i determinacji znalazł rozwiązanie - wyruszył w podróż, korzystając z autostopu i gościnności napotkanych osób.

Podczas ponad trzydziestu lat wędrówek i w drodze ku wiedzy zdobył doświadczenia, które pozwalają mu motywować innych do zmiany swego życia.

Niegdyś - nieuk, kombinator i malkontent, dziś - silny, wykształcony, zdeterminowany. Z zaangażowaniem pokazuje piękno oraz różnorodność świata, kultur i religii, a przede wszystkim mieszkańców wielu krajów (odwiedził ich do tej pory aż 118) w ich zwyczajnym otoczeniu.

Poruszając się jakoby na obrzeżach świata, tak naprawdę znajduje się w samym centrum życia. Co proponuje? Pasjonującą osobistą opowieść o współczesnym świecie połączoną z pokazem oryginalnych autorskich filmów.

Bilety w Kasie CSK oraz bilety.csklublin.pl (normalny – 15 zł, ulgowy 10 zł)