W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Master your plan! Skuteczne zarządzanie projektami muzycznymi w czasie.

Master your plan! Skuteczne zarządzanie projektami muzycznymi w czasie.
Data rozpoczęcia 2017-07-05
Godzina rozpoczęcia 14:00
Miejsce Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a, II piętro
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Praca w branży muzycznej to najczęściej prowadzenie kilku projektów muzycznych jednocześnie lub konieczność łączenia zadań ze skrajnie różnych porządków; zarówno tych wynikających z procesu twórczego, jak i tych z napiętego kalendarza festiwali i koncertów. Umiejętność priorytetyzacji, żonglerka zadaniami, szybkie procesy decyzyjne i skuteczne zarządzanie sobą i zespołem w czasie mają istotny wpływ na powodzenie w branży muzycznej.

Jak doświadczeni managerowie planują i zarządzają swoimi projektami? Jak nasza percepcja czasu wpływa na skuteczność zarządzania projektem? Jak skutecznie zarządzać sobą w czasie? Techniki i narzędzia. Jak żonglować zadaniami i nie stracić głowy? Model „Getting Things Done”.

Prowadzenie: Chimes Agency – Magda Jensen, Magda Chołyst 

Zgłoszenia poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje przynależność do branży muzycznej oraz kolejność zgłoszeń.