W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Melomama – warsztaty w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”

Melomama – warsztaty w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”
Data rozpoczęcia 2016-04-07
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin” ul. Judyma 2a
Kontakt Zapisy, kontakt – u.kokoszka@ddkweglin.pl / 81 466 59 15
Udział Płatny
Koszt udziału 5 zł
Kategoria Spotkanie

Jesteś melomanką i lubisz słuchać muzyki na żywo? Chciałabyś, żeby Twoje dziecko też obcowało z muzyką? Masz problem w znalezieniu informacji o wydarzeniach czy warsztatach muzycznych dla siebie i dla Twojego malucha? Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin” zaprasza na spotkanie, podczas którego uczestniczki dowiedzą się jak nie rezygnować ze swojej pasji będąc rodzicem.

O działalności animowania lubelskiej sceny muzycznej oraz pracy wydawniczej opowie Renata Kamola – animatorka kultury, producentka wydarzeń kulturalnych, didżejka, promotorka muzyki. Pracuje w Ośrodku Międzykulturowych Inicjatyw Twórczych „Rozdroża”, gdzie zajmuję się koordynowaniem muzycznych wydarzeń kulturalnych. Jest współzałożycielką i prezeską Fundacji Kaisera Söze, która prowadzi działalność edukacyjno-kulturalną oraz wydawniczą. Mama 11 miesięcznej Apolonii. 
DDK "Węglin" zaprasza Mamy solo lub w towarzystwie Dzieci

O Cyklu: 

W obliczu wyzwań macierzyńskich i natłoku obowiązków trudno znaleźć czas na hobby i rozwijanie zainteresowań. Matczyne talenty, pasje i umiejętności schodzą na dalszy, a nawet bardzo daleki plan. Porzucone i zapomniane czekają na odkurzenie. A może to jest właśnie TEN moment? Cykl „My Mamy – Drugie Oblicze” to propozycja dla Mam, które mają pasję i chcą się nią podzielić z innymi. Mamo, pokaż swoje Drugie Oblicze! To może być wszystko: warsztaty szydełkowania, tworzenia biżuterii, decoupagu, makijażu, zdrowego odżywiania. A może wernisaż albo wieczór poetycki? Albo Twoja relacja z podróży? Albo coś zupełnie innego – co nawet nam się nie śniło! 
Wychodzimy naprzeciw Mamom, których talent był uśpiony zbyt długo! Do prowadzenia warsztatów zapraszamy Mamy, których aktywności i pasje są nam znane. Przez cały czas czekamy na TWOJE zgłoszenie. 
Jeśli chcesz wziąć udział w Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” napisz na http://u.kokoszka@ddkweglin.pl.

Zajmiemy się stroną organizacyjną, a Ty będziesz naszą Mistrzynią! 

Wydarzeniom odbywającym się w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” patronuje Portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl