W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Męskie czytanie z Tomaszem Karolakiem

Męskie czytanie z Tomaszem Karolakiem
Data rozpoczęcia 2019-09-15
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1 | Galeria mała, poziom 0
Udział Bezpłatny
Kategoria Wernisaż

W założeniu to cykl, pokazujący zwłaszcza chłopcom w wieku 10+, że książki to nie tylko sprawa dla dziewczyn i istnieją książki dotyczące ich zainteresowań. Chcemy pokazać, że stereotyp mówiący o tym, że mężczyźni nie czytają jest błędny. W ramach cyklu, z dziećmi spotykają się i czytają mężczyźni uchodzący za synonim męskości i jednocześnie budzący podziw i szacunek. Współpracowali z nami m.in. Krzysztof Hołowczyc, Robert Makłowicz, Mariusz Czubaj, Tomasz Schimscheiner, Jerzy Trela, Marcin Wroński, Marcin Rogacewicz, Maciej Jadowski, kpt. Janusz Zbierajewski, zawodnicy klubu sportowego Rugby Ogniwo Sopot.


*Wstęp bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Rezerwacje przyjmujemy od 27 sierpnia 2019 r. pod adresem .
Wydarzenie odbędzie się w ramach Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej, który do Lublina zawita w dniach 13-15 września 2019r.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej