W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Migające dzieci | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 5-8 lat | PL + PJM + UA

Migające dzieci | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 5-8 lat | PL + PJM + UA
Data rozpoczęcia 2023-05-20
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł/dziecko
Kategoria Warsztaty

„Migające dzieci? Tak – dzieci, które migają. Istnieje niezbity dowód na to, że dzieci, które znają język migowy są geniuszami jak Mozart lub Einstein. W trakcie migania mózg pracuje na pełnych obrotach, ponieważ zaangażowane są w to obie półkule”.

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-8 lat. Podczas spotkania uczestnicy i uczestniczki będą mogły wybrać jeden z tematów przygotowanych przez prowadzącą, a następnie dowiedzą się, jak migać słownictwo w PJM! Dzieci i rodzice dowiedzą się też, jak korzystać z książki „Migające dzieci” i świetnie się przy tym bawić.

Wydarzenie jest organizowane we współpracy z Centrum Polskiego Języka Migowego.

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty będą tłumaczone na polski język migowy.

Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
Zapisy na warsztaty do środy (17.05) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online – formularz zgłoszeniowy.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 60 minut.

Prowadzenie: Karolina Bocian, autorka publikacji „Migające dzieci”.
Tłumaczenie PJM: Ewelina Lachowska.
Tłumaczenie: Oleksandra Orkusha.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej