W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Miłość w karnawale

Data rozpoczęcia 2019-02-10
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Filharmonia Lubelska im. Henryka Wieniawskiego, ul. M. Curie-Skłodowskiej 5
Organizator Filharmonia Lubelska im. Henryka Wieniawskiego
Udział Płatny
Koszt udziału 20, 15 zł
Kategoria Koncert

Chór Kameralny Filharmonii Lubelskiej
Dawid Jarząb – dyrygent

Program: J. Rutter, G. Turner, C. Velázquez, A. Ledesma, B. Chilcott,
J. Fisher, S. Wiechowicz, K.M. Prosnak, J. Maklakiewicz, F. Bridge

Miłość niejedno ma imię. Serdecznie zapraszam wszystkich Państwa na muzyczną podróż, podczas której będzie można posłuchać o tym, czym są uczucia, jakie miejsce zajmują i gdzie je kierujemy w najważniejszych chwilach naszego życia.
A czyż nie ma bardziej ekscytującej rzeczy niż np. muzyka, która nam towarzyszy, kiedy jesteśmy z najbliższymi ludźmi? Czy nie chcielibyście Państwo pokazać najbliższej Osobie na ile sposobów można o siebie dbać? I dodatkowo zabrać Ją na drugi koniec świata?
Powyższe pytania towarzyszyły mi przy budowie programu na ten wyjątkowy koncert i dlatego w ramach muzycznej niespodzianki przygotowanej przez Filharmonię Lubelską będzie można przenieść się do wielu interesujących miejsc takich jak Rio, Dublin, Londyn, Meksyk, Quito… I wśród tych pięknych miast słuchać, jak miejscowi radzą sobie z okazywaniem uczuć A jak na tym tle wypadają Polacy? Miłośnicy głęboko zakorzenionej w naszym folklorze otwartości i bezpośredniości również znajdą coś dla siebie.
Będzie poważnie. Będzie rubasznie. Będzie wesoło oraz tęskno. Tak kolorowo, jak tylko można sobie wyobrazić.
Ze względu na wyjątkowy charakter koncertu zapraszamy melomanów w każdym wieku i w każdym stanie cywilnym do oddania się muzycznej uczcie i zatopienia się w wielobarwnej palecie dźwięków, które zaprezentuje dla Państwa Chór Kameralny Filharmonii Lubelskiej.
Niech ten koncert będzie dla Państwa impulsem, aby zbliżające się święto zakochanych było wyjątkowe.
Dawid Jarząb

Najważniejsze wydarzenia cykliczne