W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Monodram Weroniki Wierzbowskiej „Być jak Meryl”

Monodram Weroniki Wierzbowskiej „Być jak Meryl”
Data rozpoczęcia 2020-03-05
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury SM "Czechów", ul. Kiepury 5A
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury SM "Czechów"
Udział Bezpłatny
Kategoria Spektakl

Poruszający spektakl oparty na prawdziwej historii. Jak wiele jesteśmy w stanie poświęcić, by wspiąć się na sam szczyt? Jak wiele zrobimy, by zawalczyć o swoje marzenia?  Gdy cały świat mówi Ci „nie”, musisz udowodnić przede wszystkim samemu sobie, na ile ci zależy i iść pod prąd, by zawalczyć o siebie i sięgnąć po największa wygraną.
Nieważne, czy jesteś aktorem, muzykiem, kucharzem czy prawnikiem. Marzenia ma każdy. Jeden większe, drugi mniejsze. I każdy na swój sposób dąży do ich realizacji. Nawet jeśli nic nie wychodzi i wydaje się, że nic dobrego nas już nie spotka, trzeba pamiętać, że to tylko moment, a za rogiem może nas czekać życiowy Oscar. Marzenia zawsze nas uratują. Dlatego nigdy nie można przestać o nie walczyć.

Spektakl ukazujący prawdziwe oblicze świata artystów w Polsce: realia castingów i kryteriów rządzących zawodem aktora. Monodram Weroniki Wierzbowskiej mówiący o tym, że początki bywają trudne, ale mimo to nie warto się poddawać. Trzeba stoczyć walkę nie z całym światem, ale z samym sobą – o samego siebie.

Weronika Wierzbowska – absolwentka aktorstwa w Szkole Filmowej przy SAN w Warszawie. Od 2018 roku gra postać Darii w serialu „Klan”. Zrealizowała z Wawrzyńcem Turowskim dwa teledyski do coverów piosenek „Je me sens vivre” Dalidy oraz „Nic a nic” Edith Piaf.  Jest miłośniczką kunsztu aktorskiego Meryl Streep. 28 kwietnia 2019r. odbyła się premiera monodramu „Być jak Meryl”, w reżyserii Grzegorza Pawlaka, który od stycznia 2020 można oglądać m.in. w Centrum Zarządzania Światem w Warszawie.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej