W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Muzeum dostępne dla wszystkich | Debata o dostępności

Muzeum dostępne dla wszystkich | Debata o dostępności
Data rozpoczęcia 2023-04-12
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Muzeum Narodowe w Lublinie, ul. Zamkowa 9
Organizator Muzeum Narodowe w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Debata

Muzeum Narodowe w Lublinie zaprasza na spotkanie podsumowujące grant "Oferta kulturalno-edukacyjna do wystawy Magia Starożytnego Egiptu dostępna dla wszystkich" realizowany w ramach projektu "Kultura bez barier".

W trakcie spotkania opowiemy o pilotażowej ofercie, która towarzyszyła wystawie, nowych udogodnieniach dla osób ze szczególnymi potrzebami, które udało się stworzyć w ramach przedsięwzięcia, a także o wynikach prowadzonego badania ankietowego zwiedzających.

Na koniec, przy kawie i ciastku, będziemy dyskutować nad obecnym stanem dostępności Muzeum Narodowego w Lublinie dla osób z niepełnosprawnościami oraz dzielić się pomysłami jak tworzyć muzeum dostępne dla wszystkich!

Zachęcamy do udziału w debacie każdą osobę, która chciałaby wypowiedzieć się na temat dotychczasowych działań muzeum, a także wyrazić oczekiwania i potrzeby wobec kolejnych kroków podejmowanych w celu zwiększania dostępności naszej instytucji.

Razem możemy stworzyć przestrzeń przyjazną i otwartą dla wszystkich!
 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej