W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Muzyczna Scena Andersena: Tymon & The Transistors

Muzyczna Scena Andersena: Tymon & The Transistors
Data rozpoczęcia 2009-10-30
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Teatr im. Hansa Christiana Andersena, ul. Dominikańska 1
Kategoria Koncert

Muzyczna Scena Andersena ma przyjemność zaprosić Państwa na kolejny koncert. Tym razem zagości na niej żywa legenda polskiej alternatywy Tymon Tymański z zespołem The Transistors.

Podczas koncertu usłyszmy najnowszy materiał z płyty „The Bigos Heart” na którą artysta zaprosił tak niezwykłych gości jak Leszek Możdżer i Grzegorz Halama. Nie zabraknie również sprawdzonych numerów z płyt „Don’t Panic! We’re From Poland“ i „Wesele” oraz starszego repertuaru grupy „Kury”. Koncerty Tymona cechuje spontaniczność, zabawa formą, łączenie wielu stylów muzycznych, czego z pewnością doświadczą uczestnicy piątkowego wieczoru w Andersenie.

Support: Miąższ
W skład grupy wchodzą: Karol Koolor Gadzało (bass, piła, vokal), Sebastian Pikula (gitary, vokal) oraz Joanna Ewa Zawłocka (vokal)

www.myspace.com/muzycznascenaandersena


Kontakt do organizatorów koncertu :

Joanna Wojciechowska – Teatr im. H. Ch. Andersena
tel. 695 561 030, promocja@teatrandersena.pl

Rafał Chwała – współorganizator Muzycznej Sceny Andersena
tel. 600 422 113, r.chwala@gmail.com