W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Muzyczna Scena Młodych | Natalia Marczuk & Filip Nastulak

Muzyczna Scena Młodych | Natalia Marczuk & Filip Nastulak
Data rozpoczęcia 2022-04-22
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1
Organizator Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Udział Płatny
Kategoria Koncert

Repertuar Muzycznej Sceny Młodych wybierany będzie przez młodzież drogą rekomendacji i głosowania. Muzyczna Scena Młodych to zarazem przestrzeń skierowana do młodzieży oraz przestrzeń w ramach której młodzież mogłaby się prezentować.

W kwietniu zapraszamy na koncert: Natalia Marczuk & Filip Nastulak to połączenie wrażliwego, mocnego głosu z charyzmatyczną gitarą. Poznali się kilka lat temu w Szkole Muzycznej im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie, ucząc się tam jazzu, a od kilku miesięcy grają w duecie, a także razem ze swoim zespołem MonF. Prezentują głównie polskie przeboje, światowe klasyki, ale też własne kompozycje, poruszając się w gatunkach pop, rock czy jazz. W lipcu tego roku Natalia wydała EP-KĘ z autorskimi utworami, którą możecie usłyszeć nie tylko na wielu streamingach takich jak Spotify, Tidal, czy YouTube, ale także w stacji Polskiego Radia Lublin.

Bilety w kasie CSK oraz na bilety.spotkaniakultur.com

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej