W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Muzyczne bajki dla najmłodszych: Kot w butach - dla dzieci w wieku 5+ wraz z rodzicami

Muzyczne bajki dla najmłodszych: Kot w butach - dla dzieci w wieku 5+ wraz z rodzicami
Data rozpoczęcia 2017-07-09
Godzina rozpoczęcia 14:00
Miejsce Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a, II piętro
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Muzyczne bajki dla najmłodszych to tańcobajki, czyli ­warsztaty łączące w sobie jednocześnie muzykę, teatr i taniec. Uczestnicy warsztatów staną się aktorami i wraz z prowadzącym, wspólnie będą odgrywać historię, wcielając się w role rozmaitych postaci z historii o niezwykłym kocie. Ta  innowacyjna forma muzycznej zabawy dostarczy dzieciom wiele wrażeń, wzmacniając jednocześnie poczucie własnej wartości. Tańcobajki w doskonały sposób udowadniają, że muzyka integruje, bawi i jednocześnie kształci  muzyczne kompetencje.

Prowadzenie: Dawid Modrzejewski

Zapisy: Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona. Zapisy telefonicznie (od poniedziałku do piątku, w godz. 10:00-17:00) pod numerem 882 188 858 lub mailowo pod adresem: