W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Muzyka: „Obsesje” Koncert Anny Smołowik i zespołu Kameleon

Muzyka: „Obsesje” Koncert Anny Smołowik i zespołu Kameleon
Data rozpoczęcia 2015-01-21
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Teatr Stary, Jezuicka 18
Kategoria Koncert

Bilety: I - 40 zł, II - 30 zł, III - 20 zł, stojące – 15 zł (miejsca stojące dostępne tylko w kasie teatru lub przez rezerwację telefoniczną)

Trudno do końca określić, czy mamy do czynienia z koncertem, czy może już z monodramem. Anna Smołowik, laureatka Feliksa Warszawskiego 2009/2010 za najlepszy debiut, na co dzień występująca w wielu teatrach i kabarecie Pożar w Burdelu, trochę na poważnie, trochę z przymrużeniem oka, wciela się w rolę młodej aktorki ogarniętej przeróżnymi obsesjami: od miłości, pragnień, aż po zdrowe żywienie. Wprowadza nas w nie, wykonując piosenki autorstwa Agnieszki Osieckiej, Wandy Warskiej oraz dramatopisarki Julii Holewińskiej, której teksty świetnie się odnalazły w tym znakomitym towarzystwie. Obdarzona fantastycznym, matowym, lekko zachrypniętym głosem, Anna Smołowik udowadnia, że potrafi się bawić słowem i świadomie interpretować ich utwory.
Anna Drozd, kurator programu muzycznego w Teatrze Starym

Zespół wystąpi w składzie:
Anna Smołowik - śpiew
oraz zespół Kameleon w składzie:
Hadrian Filip Tabęcki - kierownik muzyczny / klawisze
Paweł Stankiewicz - gitary

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej