W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Muzyka w czasach zarazy – spotkanie z Konstantym Usenko

Muzyka w czasach zarazy – spotkanie z Konstantym Usenko
Data rozpoczęcia 2014-07-10
Godzina rozpoczęcia 18:00
Kategoria Spotkanie

Punktem wyjścia do rozmowy będzie książka Konstatntego Usenko „Oczami radzieckiej zabawki. Antologia radzieckiego i rosyjskiego undergroundu”. Sam autor to postać barwna i wielowymiarowa, muzyk (związany m. in. z Super girl & romantic boys czy składem 19 Wiosen), pisarz, dziennikarz, dj.

Prowadzący: Rafał Księżyk – dziennikarz i wybitny znawca niezależnej sceny muzycznej

Konstanty Usenko (ur. 1977 w Warszawie) — wiolonczelista, muzyk wielu zespołów punkowych, nowofalowych i industrialnych (The Leszczers, Najakotiva , Super Girl Romantic Boys, 19 Wiosen), autor tekstów piosenek, producent, didżej, dziennikarz współpracujący m.in. z pismem „Lampa”. Od dzieciństwa zawieszony pomiędzy Polską i Rosją. Później także organizator tras koncertowych polskich zespołów w Rosji i rosyjskich w Polsce. Obecnie mieszka na berlińskim Kreuzbergu. „Oczami radzieckiej zabawki” to jego debiut pisarski.