W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

"My Mamy" – Chustomamy na chustospacerze

"My Mamy" – Chustomamy na chustospacerze
Data rozpoczęcia 2013-04-19
Godzina rozpoczęcia 17:30
Kategoria Spotkanie

Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin” zaprasza Mamy na IV edycję warsztatów chustowych w DDK „Węglin”!

Chustonoszenie to oddawanie siebie dziecku i budowanie Jego poczucia bezpieczeństwa. To tworzenie silniejszej więzi między matką, a „chuściochem”. To niesamowity kontakt cielesny i wzrokowy. A poza tym – to wygoda, zdrowie, radość Mamy i Dziecka. Dlatego tak ważne jest by dobrze poznać chustowe wiązania chusty oraz poprawne techniki noszenia.

Droga Mamo, jeśli pragniesz nauczyć się wiązań chustowych lub chcesz dowiedzieć się wszystkiego na temat chustowania – zapraszamy na Warsztaty Chustowe w DDK „Węglin”. Gosia Foks – doradca chustowy po kursie Die Trageschule, mama dwójki dzieci, odpowie na wszystkie pytania oraz zaprezentuje wiązania w chuście elastycznej, tkanej i kółkowej.
Mamo, jeśli jeszcze nie masz własnej chusty nie martw się, kolorowe chusty będą czekać na Ciebie na Węglinie. Zapraszamy Mamy z dziećmi, Mamy solo i Mamy w ciąży oraz Wszystkich zainteresowanych chustonoszeniem.

Zapisy:info@ddkweglin.pl / 81 466 59 10
Wstęp: 8 zł

O Cyklu:
„My Mamy” to cykliczne spotkania przy kawie i herbacie, podczas których rozmawiamy o gorszych i lepszych chwilach bycia Mamą, dzielimy się doświadczeniem i wiedzą, plotkujemy i łamiemy stereotypy Mamy „uwięzionej z dzieckiem w domu”.