W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

My Mamy – Drugie Oblicze: Mama z powyłamywanymi nogami

My Mamy – Drugie Oblicze: Mama z powyłamywanymi nogami
Data rozpoczęcia 2014-09-18
Godzina rozpoczęcia 17:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Kategoria Warsztaty

Zapraszamy Mamy wraz Dziećmi na pierwsze spotkanie w cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”! Urszula Pietrzak przedstawi swój pomysł na spędzanie czasu z Dzieckiem. Jako Mama i aktorka Teatru im. H. Ch. Andersena doskonale wie jak pobudzić dziecięcą wyobraźnię. Gry teatralne, podążanie ścieżkami niestandardowego myślenia, zabawy angażujące ciało i umysł oraz nieokiełznana dziecięca kreatywność, pozwolą Mamom na pełną integrację z Dzieckiem.
Na spotkania zapraszamy Mamy wraz z dziećmi w wieku od 5 lat. Prosimy o luźny i wygodny ubiór.

Koszt udziału - 10 zł
Ilość miejsc ograniczona. Zapisy, kontakt - s.wojcik@ddkweglin.pl  / 81 466 59 15

O Cyklu:
W obliczu wyzwań macierzyńskich i natłoku obowiązków trudno znaleźć czas na hobby i rozwijanie zainteresowań. Matczyne talenty, pasje i umiejętności schodzą na dalszy, a nawet bardzo daleki plan. Porzucone i zapomniane czekają na odkurzenie. A może to jest właśnie TEN moment? Cykl „My Mamy – Drugie Oblicze” to propozycja dla Mam, które mają pasję i chcą się nią podzielić z innymi. Pokaż swoje Drugie Oblicze! To może być wszystko: warsztaty szydełkowania, tworzenia biżuterii, decoupagu, makijażu, zdrowego odżywiania. A może wernisaż, albo wieczór poetycki? Albo Twoja relacja z dawnych podróży? Albo coś zupełnie innego – co nawet nam się nie śniło! Wychodzimy naprzeciw Mamon, których talent był uśpiony zbyt długo! Mamo, jeśli chcesz wziąć udział w Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” czekamy na Twoje zgłoszenie. Zajmiemy się stroną organizacyjną, a Ty będziesz naszą Mistrzynią! Na zgłoszenia czekamy od teraz przez cały czas.