W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

"My Mamy” – Mamo, zadbaj o swój głos

"My Mamy” – Mamo, zadbaj o swój głos
Data rozpoczęcia 2013-03-22
Godzina rozpoczęcia 17:00
Godzina zakończenia 19:00
Kategoria Spotkanie

Dzielnicowy Dom Kultury ,,Węglin" zaprasza na cykl spotkań ,,My Mamy":

Jak używać swojego głosu tak by służył długo? Jak dbać o swój głos? Na kolejnym spotkaniu z Cyklu „My Mamy”, warsztaty higieny i emisji głosu poprowadzi Katarzyna Rzepa, mama Jasia i Anieli, logopedka i trenerka komunikacji werbalnej.
W czasie zajęć zostaną zaprezentowane ćwiczenia mające na celu usprawnienie aparatu mowy, pogłębienie oddechu, poprawę wyrazistości mowy. Uczestniczki nauczą się masażu rezonacyjnego, który pozwoli ukoić zmęczone gardło. Zabawy z użyciem samogłosek pozwolą rozluźnić całe ciało i polubić swój głos. Po tym spotkaniu łatwiej będzie nie tylko mówić, ale i śpiewać pociechom kołysanki.

O Cyklu:
„My Mamy – spotkania, warsztaty, wsparcie dla Mam” to cykliczne spotkania przy kawie i herbacie, podczas których rozmawiamy o gorszych i lepszych chwilach bycia Mamą, dzielimy się doświadczeniem i wiedzą, plotkujemy i łamiemy stereotypy Mamy „uwięzionej z dzieckiem w domu”.

Koszt udziału: 8 zł od Mamy
Ilość miejsc ograniczona. Zapisy: 81 466 59 10 / info@ddkweglin.pl