W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

"My Mamy" - Mamo, zadbaj o swój głos II

"My Mamy" - Mamo, zadbaj o swój głos II
Data rozpoczęcia 2013-04-05
Godzina rozpoczęcia 17:30
Kategoria Warsztaty

Na kolejnym spotkaniu warsztatowym z Cyklu „My Mamy", pod okiem Katarzyny Rzepy, Mamy wykonają ćwiczenia mające na celu usprawnienie aparatu mowy, pogłębienie oddechu, poprawę wyrazistości mowy

Jak używać swojego głosu tak by służył długo? Jak dbać o swój głos? Warsztaty higieny i emisji głosu poprowadzi Katarzyna Rzepa, mama Jasia i Anieli, logopedka i trenerka komunikacji werbalnej. W czasie zajęć zostaną zaprezentowane ćwiczenia mające na celu usprawnienie aparatu mowy, pogłębienie oddechu, poprawę wyrazistości mowy. Uczestniczki nauczą się masażu rezonacyjnego, który pozwoli ukoić zmęczone gardło. Zabawy z użyciem samogłosek pozwolą rozluźnić całe ciało i polubić swój głos. Po tym spotkaniu łatwiej będzie nie tylko mówić, ale i śpiewać pociechom kołysanki.
Prosimy o zabranie wygodnego obuwia sportowego (balerinki, buty sportowe) i wygodnego stroju do ćwiczeń. Zapraszamy!
Koszt udziału: 8 zł od Mamy

Koszt udziału: 10 zł od Mamy
Ilość miejsc ograniczona. Zapisy: 81 466 59 10, info@ddkweglin.pl

O Cyklu:
„My Mamy – spotkania, warsztaty, wsparcie dla Mam” to cykliczne spotkania przy kawie i herbacie, podczas których rozmawiamy o gorszych i lepszych chwilach bycia Mamą, dzielimy się doświadczeniem i wiedzą, plotkujemy i łamiemy stereotypy Mamy „uwięzionej z dzieckiem w domu”.