W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

"My Mamy" - Mamo! Załóż sobie!

"My Mamy" - Mamo! Załóż sobie!
Data rozpoczęcia 2013-04-24
Godzina rozpoczęcia 17:30
Kategoria Warsztaty

zieci przerwały ci czytanie książki? Co robisz – zaginasz rogi? Z okazji Światowego Dnia Książki namawiamy – nie zaginaj, załóż stronę samodzielnie wykonaną zakładką!
Używając pieczątek i kolorowego tuszu wykonamy unikalne rękodzieło o praktycznym przeznaczeniu – zakładkę do książek w stylu vintage z motywami botanicznymi.
Praktyczna, dobra na prezent, łatwa do wykonania i bardzo efektowna!
 
Warsztaty poprowadzi Ania Haładyj – Mama dwóch Córek, Mama-Bajkopisarka, po godzinach – prawnik. Do niedawna sama uczestniczyła w różnych warsztatach z Cyklu „My Mamy”. Dziś wychodzi z cienia i dzieli się swoimi umiejętnościami związanymi z robieniem kartek i zakładek. 

Koszt uczestnictwa: 5 zł
Zapisy, kontakt: s.wojcik@ddkweglin.pl / tel. 81 466 59 15


O Cyklu:
„My Mamy – spotkania, warsztaty, wsparcie dla Mam” to cykliczne spotkania przy kawie i herbacie, podczas których rozmawiamy o gorszych i lepszych chwilach bycia Mamą, dzielimy się doświadczeniem i wiedzą, plotkujemy i łamiemy stereotypy Mamy „uwięzionej z dzieckiem w domu”.