W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

My Mamy się nie damy! – warsztaty z Cyklu „My Mamy”

My Mamy się nie damy! – warsztaty z Cyklu „My Mamy”
Data rozpoczęcia 2013-10-24
Godzina rozpoczęcia 17:30
Kategoria Warsztaty

„Być asertywną będąc mamą”– brzmi imponująco? A może niewłaściwie? Czym tak na prawdę jest asertywność i jakie jest dla niej miejsce w życiu współczesnej kobiety, matki? Jakie zachowania składają się na asertywność? I kiedy asertywnym być warto. Na te pytania postaramy się znaleźć odpowiedź podczas warsztatu „My Mamy się nie damy!”. Uczestniczki poznają, przećwiczą oraz  nauczą się stosować jeden z podstawowych zabiegów komunikacyjnych związanych z asertywnością tj. „komunikat ja”. Zdobyte umiejętności można będzie niemal zaraz po szkoleniu wykorzystać w codziennym życiu – w domu czy w pracy. Reasumując: stawiamy na praktykę!

Warsztat poprowadzi Adriana Kucmin – Mama Bianki i Tymka, psycholog.
Koszt uczestnictwa – 5 zł
Zapisy, kontakt – s.wojcik@ddkweglin.pl

O Cyklu:
„My Mamy” to cykliczne spotkania przy kawie i herbacie, podczas których rozmawiamy o gorszych i lepszych chwilach bycia Mamą, dzielimy się doświadczeniem i wiedzą, plotkujemy i łamiemy stereotypy Mamy „uwięzionej z dzieckiem w domu”. Koordynatorką cyklu jest Sylwia Wójcik.