W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

„My Mamy – Trzecie Oblicze” | Coś słodkiego

„My Mamy – Trzecie Oblicze” | Coś słodkiego
Data rozpoczęcia 2018-05-24
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin"
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Warsztaty

Czas trwania – 2 godziny
Warsztat dla mam z dziećmi
Prowadzenie – Agata Kornacka
Kontakt – Paula Krać / / 81 466 59 16
Zapisy –

Spotkanie z cyklu „My Mamy – Trzecie Oblicze”, na którym wspólnie z Dziećmi zrobimy zdrowe słodycze.

Droga Mamo, masz już dość sklepowych słodyczy wątpliwej jakości? Szukasz pomysłu na zdrowe i słodkie przepisy dla Dzieci i może też …dla  siebie? Zabierz swoje dziecko i przyjdź na warsztaty, by wspólnie przygotować kokosanki i najprawdziwsze w świecie chrupiące sezamki. Porozmawiamy również o tym, czy słodycze mogą być zdrowe, czy cukier jest nam w ogóle potrzebny i jak własnoręcznie przygotować słodkości w domu?

Agata Kornacka – doradca żywieniowy, miłośniczka zdrowych przepisów kulinarnych. Na co dzień sadzi, zbiera, gotuje, poznaje i obserwuje, a swoim doświadczeniem i wiedzą o zdrowym stylu życia dzieli się na warsztatach i na blogu Czas na zielone. Prywatnie mama trzech chłopców.

Czy są takie tematy, które chciałybyście zgłębić? Rzeczy, które chciałybyście własnoręcznie zrobić, ale nie macie na to czasu? Ja mam całą listę!

„My Mamy – Trzecie Oblicze” to kolejna odsłona cyklu spotkań dla Mam. Tym razem opiekę nad warsztatami powierzono mi – czyli Mamie! Traktuję to jako symboliczne zaproszenie Nas wszystkich do współtworzenia tych spotkań. Chcę, by były one odpowiedzią na Nasze potrzeby –  wyjścia z domu, spotkania z innymi Mamami, zrobienia czegoś twórczego i przede wszystkim zgłębienia wiedzy na nurtujące nas tematy. Na spotkaniach możemy zrobić wszystko to, na co w domu nie mamy czasu ani warunków. Warsztaty manualne będą przeplatać się z warsztatami wiedzy o rodzicielstwie i rozwoju osobistego. Mamo, jeśli potrzebujesz złapać oddech i zaczerpnąć inspiracji – zapraszamy! Paula Krać

 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej