W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

My się bębnić nie boimy | Cykl Rodzinne Poranki Muzyczne

My się bębnić nie boimy | Cykl Rodzinne Poranki Muzyczne
Data rozpoczęcia 2017-10-14
Godzina rozpoczęcia 10:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”, ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł od Dziecka
Kategoria Warsztaty

Prowadzenie – Sylwia Wójcik
Koszt udziału – 10 zł od Dziecka
Zapisy –

Zapraszamy serdecznie na wspólne, międzypokoleniowe bębnienie. Bęben to najprostszy instrument, a wydobycie nie dźwięku z bębna jest łatwe i sprawia wiele radości dzieciom i dorosłym. Poznamy bębny djembe i congi, a także bębny basowe. Nie zabraknie improwizacji, gier i bębniarskich zabaw.
Zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat wraz z opiekunami.
Rodzinne Poranki Muzyczne to cykliczne zajęcia muzyczne dla Dzieci w wieku 3-4 lata i Rodziców. Co miesiąc będziemy bawić się w poranne muzykowanie, które każdego nastroi pozytywnie na cały dzień. Zajmiemy się rytmem i melodią. Oddamy się twórczym eksperymentom muzycznym i nie zawahamy się stworzyć autorskich piosenek.  Podczas każdego ze spotkań dzieci będą poznawać nowy instrument muzyczny, od perkusji, przez gitarę po harfę. Rodzice wezmą czynny udział w zajęciach. Warsztaty prowadzi Sylwia Wójcik.