W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

NA CZAS – projekcja + dyskusja

NA CZAS – projekcja + dyskusja
Data rozpoczęcia 2022-12-19
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce ACKiM UMCS "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16 | Mała Sala Widowiskowa
Udział Bezpłatny
Kategoria Film

NA CZAS to horrorowy film krótkometrażowy nakręcony przez grupę młodych filmowców z Lublina, na czele z Gabrielem Kotlińskim i Pauliną Szyszką. Podczas wydarzenia odbędzie się premiera filmu na wielkim ekranie, a po projekcji twórcy poprowadzą dyskusję na temat kina gatunkowego z udziałem gości takich jak Monika Stolat czy Krystian Drozd.

- Projekt powstał, bo zawsze myślałem o tworzeniu filmów. Któregoś dnia wziąłem sprawę w swoje ręce i wraz ze współpasjonatami walczyliśmy przez kilka dobrych miesięcy, aby ten film powstał. Jest to moja pierwsza prawdziwa propozycja filmowa. Gorąco zapraszam wszystkich (wyrozumiałych) kinożerców. Kiedy ostatni raz słyszeliście o lubelskim horrorze? – pyta twórca projektu, Gabriel Kotliński

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej