W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Na sygnale – bezpłatny warsztat dla kobiet doświadczających wypalenia w środowisku pracy

Na sygnale – bezpłatny warsztat dla kobiet doświadczających wypalenia w środowisku pracy
Data rozpoczęcia 2023-11-22
Godzina rozpoczęcia 17:00
Organizator Centrum Wsparcia Liderek
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Centrum Wsparcia Liderek zaprasza kobiety działające w organizacjach obywatelskich i grupach nieformalnych na bezpłatny warsztat edukacyjno – rozwojowy „Na sygnale”. Warsztat poprowadzi Marta Sienkiewicz.

Stres, nadmiar obowiązków, brak równowagi między życiem zawodowym i prywatnym oraz wysokie oczekiwania mogą prowadzić do fizycznego i psychicznego wyczerpania. Warsztat poświęcony jest zrozumieniu, diagnozowaniu i radzeniu sobie z wypaleniem oraz jego wpływem na życie osobiste i zawodowe.  Warsztat obejmuje zagadnienia z zakresu definiowania wypalenia zawodowego, diagnozy, rozpoznawania i skutków wypalenia zawodowego oraz wsparcia i prewencji.

Kwestionariusze zgłoszeniowe:


Osoba prowadząca: 
Marta Sienkiewicz
- psycholożka, animatorka społeczna, od 15 lat działaczka lubelskiego Homo Faber. Koordynatorka zespołu psychologicznego pracującego na rzecz uchodźców w przestrzeni Baobab, koordynatorka wsparcia psychologicznego dla zespołów projektowych i wolontariuszy. Prowadzi warsztaty, spotkania, psychoedukacyjne i treningi antywypaleniowe, o równowadze, granicach i pielęgnowaniu swoich zasobów. 

„Działanie sfinansowane ze środków Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018- 2030”.

Centrum Wsparcia Liderek to autonomiczna przestrzeń dla kobiet przy Stowarzyszeniu Wspierania Aktywności „Bona Fides” w Lublinie. Celem działań miejsca jest budowanie poczucia dobrostanu i równowagi poprzez działalność społeczną, rozwój i sztukę.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej