W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

„Na zdrowie!” – warsztaty w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”

„Na zdrowie!” – warsztaty w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”
Data rozpoczęcia 2015-10-22
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin” ul. Judyma 2a, Lublin
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Kontakt Zapisy, kontakt – u.kokoszka@ddkweglin.pl / 81 466 59 15
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Akcja

Zdrowe odżywianie i gotowanie pysznych dań z naturalnych produktów to temat kolejnego warsztatu w Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”.

Bycie Mamą nakłada na nas odpowiedzialność za Dziecko, w tym także za jego dietę. Często nie mamy świadomości co kryje się w produktach dostępnych na sklepowych półkach i co tak naprawdę jemy. Nadchodzi jednak ratunek! Przyjdź na warsztat „Na zdrowie!” i poznaj naprawdę dobre produkty oraz przepisy! Stworzymy zdrowy mus czekoladowy (po zjedzeniu którego nie będzie wyrzutów sumienia), a także deser z chia czy domowy sos winegret. Wypijemy orzeźwiający napój ze... szpinaku i pietruszki. Dowiemy się dlaczego należy jeść kaszę jaglaną i pod jaką postacią. Będzie na Was czekać mnóstwo pysznych przepisów!

Warsztat poprowadzi Karina Taszbajew – pedagożka, mam trzech synów: Gabriela, Leonarda i Salwadora. Oprócz zdrowej kuchni ma też dryg do rękodzieła.

Zapraszamy Mamy solo lub w towarzystwie Dzieci. Prosimy o zabranie z domów pojemników na przygotowane podczas warsztatu dania (dwa słoiczki, miska). Można też przynieść swój blender.

 

O Cyklu:

W obliczu wyzwań macierzyńskich i natłoku obowiązków trudno znaleźć czas na hobby i rozwijanie zainteresowań. Matczyne talenty, pasje i umiejętności schodzą na dalszy, a nawet bardzo daleki plan. Porzucone i zapomniane czekają na odkurzenie. A może to jest właśnie TEN moment? Cykl „My Mamy – Drugie Oblicze” to propozycja dla Mam, które mają pasję i chcą się nią podzielić z innymi. Pokaż swoje Drugie Oblicze! To może być wszystko: warsztaty szydełkowania, tworzenia biżuterii, decoupagu, makijażu, zdrowego odżywiania. A może wernisaż, albo wieczór poetycki? Albo Twoja relacja z dawnych podróży? Albo coś zupełnie innego – co nawet nam się nie śniło! Wychodzimy naprzeciw Mamom, których talent był uśpiony zbyt długo!

Jeśli chcesz wziąć udział w Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” czekamy na Twoje zgłoszenie. Zajmiemy się stroną organizacyjną, a Ty będziesz naszą Mistrzynią! Na zgłoszenia czekamy od teraz przez cały czas. Kontakt:

Wydarzeniom odbywającym się w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” patronuje Portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl