W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Nasze wspólne miasto | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 7–12 lat | PL + UA

Nasze wspólne miasto | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 7–12 lat | PL + UA
Data rozpoczęcia 2022-09-24
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 4 zł/dziecko
Kategoria Warsztaty

Zainspirowani i zainspirowane pracą Edwarda Dwurnika przyjrzymy się miejskim krajobrazom. Zastanowimy się, jaki jest Lublin? Co musiałoby się znaleźć na obrazie, który by go przedstawiał? Wcielimy w życie nasze pomysły i wspólnie stworzymy wielką makietę naszego miasta. Uczestnicy i uczestniczki odtworzą fragmenty lubelskiej codzienności, które złożą się w jedną całość.

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.

Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
Zapisy na warsztaty przyjmowane są do środy (7.09) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online na stronie https://labirynt.com/

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 60 minut.

Prowadzenie: Paulina Mazurek, edukatorka Galerii Labirynt
Tłumaczenie: Oleksandra Orkusha