W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Nie bój się muzyki…: Rodzinne muzykowanie - warsztat dla rodziców / opiekunów, nauczycieli

Nie bój się muzyki…: Rodzinne muzykowanie - warsztat dla rodziców / opiekunów, nauczycieli
Data rozpoczęcia 2017-07-09
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a, II piętro
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Tęsknimy za dziecięcą swobodą wyrażania radości, za nieskrępowaną zabawą i odwagą. Naturalnym zjawiskiem jest też jednak stopniowa utrata dziecięcego entuzjazmu w kontakcie ze spontanicznymi przejawami artystycznej duszy dziecka. Nie rezygnujmy z tego i towarzyszymy aktywnie naszym dzieciom w dźwiękowych przygodach.

Interdyscyplinarne warsztaty “Nie bój się muzyki…: Rodzinne muzykowanie”, skierowane są do rodziców/dziadków/opiekunów/wychowawców/nauczycieli rytmiki i łączą naukę śpiewu z grą na nietypowych instrumentach. Założeniem jest współpraca instruktora wokalnego i muzyka, tak aby umożliwić uczestnikom pracę nad wieloma płaszczyznami utworu muzycznego w tym samym czasie. Zajęcia będą polegały na jednoczesnym śpiewaniu i graniu na wykreowanych przedmiotach grających. Zajęcia prowadzone będą tak, by pozwolić na swobodne przenikanie się przestrzeni dźwiękowych i dać uczestnikom różnorodną, dynamiczną i nietypową lekcję muzyki.

Prowadzenie: Marcin Steczkowski

Zapisy: Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona. Zapisy telefonicznie (od poniedziałku do piątku, w godz. 10:00-17:00) pod numerem 882 188 858 lub mailowo pod adresem: