W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Nie taka zima zła / Rodzinne Poranki Muzyczne

Nie taka zima zła / Rodzinne Poranki Muzyczne
Data rozpoczęcia 2018-01-20
Godzina rozpoczęcia 10:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin"
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Warsztaty

Zima rozgościła się na dobre. Miłośników białego szaleństwa zapraszamy na wspólne muzykowanie. Zaśpiewamy piosenki o śniegu i mrozie, łyżwach, nartach i kuligu. Nie zabraknie dzwoneczków, janczarów i zabawy w bałwana. Zapraszamy Dzieci w wieku 3-5 lat wraz z opiekunami.

Koszt udziału – 10 zł od Dziecka. Rodzic – wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.
zapisy –
Prowadzenie – Sylwia Wójcik
Koordynacja – Monika Kalinowska
Czas trwania – 1,5 godz.

Rodzinne Poranki Muzyczne to cykliczne zajęcia muzyczne dla Dzieci w wieku 3-5 lat i Rodziców. Co miesiąc będziemy bawić się w poranne muzykowanie, które każdego nastroi pozytywnie na cały dzień. Zajmiemy się rytmem i melodią. Oddamy się twórczym eksperymentom muzycznym i nie zawahamy się stworzyć autorskich piosenek.  Podczas każdego ze spotkań dzieci będą poznawać nowy instrument muzyczny, od perkusji, przez gitarę po harfę. Rodzice wezmą czynny udział w zajęciach. Warsztaty prowadzi Sylwia Wójcik.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej