W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Niedziela Otwarta w Ośrodku Praktyk Teatralnych "Gardzienice"

Niedziela Otwarta w Ośrodku Praktyk Teatralnych "Gardzienice"
Data rozpoczęcia 2020-06-14
Godzina rozpoczęcia 10:00
Data zakończenia 2020-06-14
Godzina zakończenia 18:00
Miejsce Gardzienice Pierwsze 3C, 21-050 Piaski
Organizator Ośrodek Praktyk Teatralnych "Gardzienice"
Udział Bezpłatny
Kategoria Zwiedzanie

Ośrodek Praktyk Teatralnych dostępny będzie od godziny 10.00 do 18.00.
O godzinie 14.00 i 16.00 odbędzie się spacer z przewodnikiem, który zabierze gości do Pałacu, Spichlerza, Oficyny, Rządcówki, Parku i Ogrodów („Japońskiego” i „Magicznego”).

W Pałacu zaplanowano:

  • ekspozycję rzeźb prof. Adama Myjaka, który należy do grona najwybitniejszych współczesnych polskich artystów i posiada na swoim koncie ponad 70 wystaw indywidualnych w kraju i za granicą. W 2005 za zasługi dla kultury polskiej, otrzymał złoty medal Gloria Artis. W 2012 roku po raz piąty został Rektorem Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, pracuje również na stanowisku profesora zwyczajnego na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie prowadząc Zakład Rzeźby (www.adammyjak.com)
  • wystawy czasowe
  • wystawę kostiumów teatralnych Abdela Farraha z kolekcji Sistovari/Thiasos Theatre
  • multimedialne prezentacje w przestrzeniach pałacu i w plenerze
  • pokaz filmowy z zasobów Archiwum Teatru, po każdym spacerze z przewodnikiem, tj. ok. g. 15 i g.17

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną panującą w kraju i na świecie, Zwiedzających obowiązują następujące zasady:

  1. Zwiedzający mają obowiązek zakrywania twarzy i nosa za pomocą maski, maseczki, odzieży lub jej części.
  2. Od obowiązków określonych w ppkt 1) zwolnione są dzieci do lat 4 i osoby niepełnosprawne albo wymagające opieki oraz osoby, które nie mogą zakrywać ust z powodu stanu zdrowia, całościowych zaburzeń rozwoju, niepełnosprawności intelektualnej w stopniu umiarkowanym albo głębokim.
  3. Prosimy o dezynfekcje dłoni płynem odkażającym lub założenia jednorazowych rękawiczek, a także zachowania bezpiecznego dystansu podczas przemieszczania się po terenie teatru.
  4. Zakazuje się dotykania zarówno eksponatów jak i wszelkich innych przedmiotów i powierzchni, z wyjątkiem poręczy i pochwytów.
  5. Zwiedzający mają obowiązek stosować się do zaleceń porządkowych wydawanych przez pracowników obsługi.

 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej