W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Niezwykły Warsztat Gwiazdkowy: Jest moda na święta

Niezwykły Warsztat Gwiazdkowy: Jest moda na święta
Data rozpoczęcia 2016-12-10
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin” ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Tegoroczny Warsztat Gwiazdkowy będzie jeszcze bardziej niezwykły i niezapomniany. Podczas warsztatów manualnych królować będzie hasło „Jest moda na święta”. Chcesz modnie wyglądać? Nadać starym ubraniom nowe, świąteczne życie? Przyjdź do nas!

Weź ze sobą elementy garderoby, które wymagają liftingu, np. ulubiony sweterek, krawat taty, rękawiczki nie do pary, czapki. Wspólnie, w rodzinnej atmosferze, będziemy mieć okazję nadać świąteczny styl nudnym ubraniom. W tym roku w gwiazdkowym programie, m.in. wykonanie własnej broszki z filcu, kolorowych pomponów i świątecznej aplikacji na ubranie z motywami bożonarodzeniowymi, a także projektowanie i stworzenie własnej biżuterii.

Niezwykły Warsztat Gwiazdkowy, który w tym roku odbędzie się już po raz piąty, to wydarzenie rodzinne, skierowane do tych, którzy chcą wspólnie przygotować się do Świąt Bożego Narodzenia i wziąć udział w warsztatach manualnych. Gwiazdkowe atrakcje przygotują oraz poprowadzą pracownicy, instruktorzy, uczestnicy warsztatów prowadzonych w DDK „Węglin”. Gwiazdka w Dedeku jest połączeniem działań w ramach cykli „My Mamy”,  Klub „Aktywni 50+”, „Dzielnicowi Kultury”  oraz Projektu „Wolontariusze Węglina”.

Pomysłodawcą gwiazdkowej akcji jest Mateusz Nowak. Wydarzenie koordynują Marzena Miszczuk-Głowacka i Magdalena Żelazko.

Na Niezwykły Warsztat Gwiazdkowy nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

Wstęp wolny – atmosfera wyjątkowa!