W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Niezwykły Warsztat Gwiazdkowy. Warsztaty z wykonywania świątecznych ozdób i dekoracji.

Niezwykły Warsztat Gwiazdkowy. Warsztaty z wykonywania świątecznych ozdób i dekoracji.
Data rozpoczęcia 2019-12-07
Godzina rozpoczęcia 10:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Czuby Południowe", ul. Wyżynna 16
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Czuby Południowe"
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Grudzień jest miesiącem świątecznych przygotowań, spotkań w gronie najbliższych, prezentów i zimowych dekoracji. Dlatego zapraszamy Wszystkich na Niezwykły Warsztat Gwiazdkowy.

Spotkajmy się przed świąteczną przerwą, wykonajmy razem świąteczne ozdoby i dekoracje, złóżmy sobie życzenia i radośnie spędźmy ten czas. Zabierzcie ze sobą Dzieci, Dziadków, Rodziców, Kolegów, Koleżanki oraz Sąsiadów, aby wspólnie radośnie wejść w okres przygotowań do Gwiazdki. 

Tradycyjnie będzie na Was czekać dedekowa choinka, na której będziecie mogli zawiesić pomarańczową bombkę z wypisanymi na niej życzeniami. Podczas Warsztatu wspólnie wykonamy także recyklingowo-papierowy łańcuch.

Zapraszają: Katarzyna Fariaszewska, Magdalena Piotrowska, Katarzyna Potakiewicz, Monika Trypuz i Julita Zielewicz – nasze Sąsiadki, Domowniczki, stałe Bywalczynie Dedeku.

Niezwykły Warsztat Gwiazdkowy to wydarzenie rodzinne, skierowane do tych, którzy chcą wziąć udział w warsztatach robienia ozdób choinkowych i ozdób na świąteczny stół czy śpiewania kolęd. Gwiazdkowe atrakcje przygotowują oraz prowadzą Pracownice i Pracownicy, Instruktorki i Instruktorzy, Uczestniczki i Uczestnicy warsztatów prowadzonych w DDK „Czuby Południowe”, Mieszkanki i Mieszkańcy dzielnicy. Gwiazdka w Dedeku jest połączeniem działań w ramach cykli: Dedek czyta!, Rękodzielnica i Twoja kolej!.

Nie obowiązują wcześniejsze zapisy