W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Noc Kultury: Detale przy lampce… – wystawa

Noc Kultury: Detale przy lampce… – wystawa
Data rozpoczęcia 2016-06-04
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Detalownia – dom sztuki użytkowej Bramowa 6
Udział Bezpłatny
Kategoria Wydarzenie

W Lublinie jest moc! Nie trzeba daleko szukać, żeby znaleźć naprawdę zdolnych i ciekawych ludzi. Trudno tu znaleźć kogoś, kto nie zna kogoś, kto coś tworzy. Często coś z niczego. Wiele osób jest po kierunkach artystycznych, wiele uczyniło rękodzieło swoim głównym zajęciem. Robią to co kochają. Nie wszyscy wiedzą, że tak można.
Za to tak bardzo cenimy sobie twórców – za odwagę, cierpliwość i upór. Właśnie dlatego powstała Detalownia, czyli dom sztuki użytkowej. Rękodzielnicy i rzemieślnicy mogą pokazać tu swoje dzieła, podzielić się swoją pasją i zachwycić. A miłośnicy ręcznie wykonanych detali mogą upiększyć swoje wnętrza lub sprezentować coś pięknego swoim bliskim. Niepowtarzalna okazja odwiedzenia Detalowni nocą przy blasku steampunkowych lamp.

 

Więcej informacji i pełny program na stronie: http://nockultury.pl