W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

„Noc Kultury na Błoniach” - impreza plenerowa

„Noc Kultury na Błoniach” - impreza plenerowa
Data rozpoczęcia 2010-06-05
Godzina rozpoczęcia 15:00
Godzina zakończenia 21:00
Kategoria Impreza

Występy teatralne, muzyczne, taneczne i warsztaty.

Na scenie pojawią się między innymi: zespoły działające w domach kultury na terenie dzielnicy Czuby (D.K. „Błonie”, „Łęgi”, „Ruta”, „Skarpa”), grupy taneczne, teatralne, muzyczne;
konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych; pokazy powarsztatowe zajęć realizowanych w Domu Kultury Błonie, prowadzonych przez międzynarodowych praktykantów w ramach projektu "Across the skyline" realizowanego wspólnie z AIESECKiem. Poza sceną planowane są: atrakcje dla dzieci m.in. zabawy z chustą, malowanie twarzy; warsztaty plenerowe; działania plastyczne i sportowe. Dzięki Teatrowi Pierwszego Kontaktu w plener wyjdzie sztuka teatralna. Wieczorem na scenie pojawią się zespoły młodzieżowe i zespoły rockowe oraz muzyczne niespodzianki. Aby rozświetlić noc, na Błoniach pojawią się także połykacze ognia i szczudlarze. Będzie kolorowo, wesoło i rodzinnie.

Organizator: Dom Kultury „Błonie” Spółdzielni Mieszkaniowej „Czuby”