W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Noc Kultury: Na OPAK – wystawa dla dzieci

Noc Kultury: Na OPAK – wystawa dla dzieci
Data rozpoczęcia 2016-06-04
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Galeria Labirynt ul. Popiełuszki 5
Udział Bezpłatny
Kategoria Wydarzenie

Ruchoma wyspa, przytulna ostoja czy tajemnicze kapsuły to tylko kilka przykładów prac, które artyści przygotowali z myślą o najmłodszych widzach. Inaczej niż zwykle wygląda sala wystawiennicza galerii. Na opak są także zasady zwiedzania – prace można dotykać, spacerować po ich wnętrzu, na niektóre można się nawet wspiąć.
Poprzez kreatywną zabawę i rozwiązywanie zagadek przybliżamy dzieciom świat sztuki współczesnej. Prace przygotowane przez artystów specjalnie na tę wystawę są formą eksperymentu, mają w sobie element nieskrępowanej fantazji i odwołują się do przeżyć bliskich każdemu dziecku. Wystawa przenosi nie tylko dzieci, ale także ich opiekunów do barwnego świata sztuki, w którym wszystko, jak się przekonacie, jest możliwe.

Więcej informacji i pełny program na stronie: http://nockultury.pl