W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Nowy projekt teatralny "Chatki Żaka" - spotkanie informacyjne

Nowy projekt teatralny "Chatki Żaka" - spotkanie informacyjne
Data rozpoczęcia 2010-02-16
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Spotkanie

Spotkanie na temat nowatorskiego projektu teatralnego. Powstał on we współpracy z lubelskimi reżyserami: Pawłem Passinim i Łukaszem Wittem-Michałowskim. Projekt ma charakter edukacyjny i zakłada cykl warsztatów i zajęć dla młodzieży ze środowiska akademickiego Lublina, których celem będzie zrealizowanie konfederacyjnego spektaklu teatralnego wystawianego na licznych studenckich festiwalach teatralnych w Polsce i Europie.

Wśród wykładowców warsztatów zobaczymy profesorów i teoretyków teatru ze szkół teatralnych z Warszawy, Krakowa i Wrocławia, łódzkiej filmówki oraz Indii i Grecji. Projekt będzie ewenementem na mapie teatralnej Polski.

Spotkanie informacyjne adresowane jest zarówno do osób niezwiązanych z teatrem, jak i członków i członkiń teatrów studenckich.

Wstęp wolny

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej