W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
ODWOŁANE Koncert: Dr Misio
Data rozpoczęcia 2020-10-28
Godzina rozpoczęcia 21:00
Miejsce Teatr Stary w Lublinie, ul. Jezuicka 18
Organizator Teatr Stary w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału I - 60 zł, II - 50 zł, III – 30 zł, stojące - 20 zł
Kategoria Koncert

Męska załoga pod wodzą aktora, reżysera i scenarzysty Arka Jakubika, ma już na koncie trzy albumy, a w połowie tego roku ukaże się kolejny – zapowiadany utworem „Chcesz się bać”. Po tym koncercie możemy się spodziewać bezkompromisowego rock’n’rolla, świetnych tekstów pisarza Krzysztofa Vargi i poety Marcina Świetlickiego (choć nie tylko), ale także – co przesądza o oryginalności tej formacji – połączenia intelektualnych wrażeń i refleksji z duchem wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.
Daniel Wyszogrodzki, kurator programu muzycznego w Teatrze Starym

Arek Jakubik to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów, scenarzysta, reżyser związany z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski, znany m.in. ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego („Wesele”, „Dom zły”, „Drogówka”, „Wołyń”, „KLER”). 

Zespół Dr Misio ma na swoim koncie trzy płyty: „Młodzi”, „Pogo” i “Zmartwychwstaniemy”. Obecnie zespół Dr Misio nagrał swoją czwarta płytę. Premiera  płyty planowana jest na połowę 2020 roku, a jej promocję zapoczątkował teledysk do utworu “Chcesz się bać”, którego reżyserem jest Piotr Domalewski.
Dr Misio zagrali niezliczoną ilość koncertów w całej Polsce od maleńkich klubów po wielkie koncerty plenerowe oraz festiwale jak: Jarocin, Przystanek Woodstock, Orkiestra Męskie Granie, Cieszanów Rock Festival, Co Jest Grane Festival.
Są wspaniałym zespołem dla publiczności  oczekującej od artysty podczas koncertu dużo energii i emocji zarówno w klubie jak i w plenerze, a Arek Jakubik jest uważany za jednego z najlepszych i najbardziej żywiołowych frontmanów na polskim rynku muzycznym.

W Lublinie zespół zaprezentuje kilka przedpremierowych piosenek z płyty zapowiedzianej na połowę 2020 roku.